Ділові

В цiй категорii 16 товарiв
Рейтинг:
5
Оценок:
10
на сторiнку
Showing 1 - 12 of 16 items

Стиль важливий, особливо на роботі. Ділові сукні ТМ Енігма

Жінка залишається жінкою, будь вона поруч зі своїм хлопцем, просто займаючись по дому, або на роботі. Завжди хочеться дивувати, зачаровувати, захоплювати і гардероб завжди допомагає в цьому. Але, якщо говорити про роботу, то дрес-код завжди встановлює певні рамки. Направлено це в першу чергу на те, щоб перше враження зіграло свою роль. Ну ж не одягнеш ж спортивні шорти і футболку, коли мається на увазі робота з людьми, правда? Потрібно показати, що Ви - професіонал своєї справи, а не просто вийшли на пробіжку. Ставлення до вас буде відповідне і з відповідними наслідками для роботи.

Офісні сукні - практичний підхід

Діловий стиль виключає легковажність і романтику. Він відрізняється певною часткою стриманості і строгості. Однак, ніхто не забороняє підкреслювати свою жіночність. І інтернет-магазин «Енігма» хоче допомогти нашій прекрасній половині в цьому, приготувавши відмінну добірку ділових суконь для офісу. Вони стануть прекрасною підмогою брючним костюмам.

Діловий наряд відрізняється рядом ознак від повсякденного одягу:

  • Комфорт. Офісний одяг повинна не сковувати ваших рухів, щоб ви могли не відволікаючись виконувати ваші функціональні обов'язки.
  • Певна довжина. Чи не коротше, ніж на долоню вище коліна. Хочете нижче? Будь ласка! Це негласний стандарт, який представляє вас в потрібному вигляді.
  • Фасон. Уникаючи декоративності, ділової наряд підкреслює вашу серйозність і професіоналізм.
  • Колір. Зазвичай, уникає яскраві кольори і весь наряд витримується в одній колірній гамі.

Магазин «Енігма» пропонує своїм клієнткам офісні сукні, щоб урізноманітнити навіть робочу рутину, при цьому економлячи свої кошти. Ділові сукні - відмінний варіант для тих дівчат, хто хоче кожен день залишатися в центрі уваги і практично підходити до питання. А то ж плаття олівець підкреслить вашу елегантність і стиль.

Купити ділові сукні з доставкою в такі міста:

Київ
Харків
Одеса
Житомир
Дніпро
Запоріжжя
Львів
Чернівці
Кривий Ріг
Миколаїв
Маріуполь
Суми
Вінниця
Херсон
Полтава
Інші міста
Чернігів
Черкаси
ХмельницькийДля просмотра оптовых цен
необходимо зарегистрироваться
или войти
Сделай заказ
в течение 3-х дней

после регистрации и получи
скидку на розничную покупку

10%
Регистрация/вход
Получить каталог

Спасибо за запрос каталога, каталог придет в течение 3 минут

закрыть