Дропшиппінг від Enigma

Шановні клієнти! Наша компанія є постачальником суконь по системі дропшіппінг. Торгівля сукнями проводиться за певними умовами нашої компанії.

  1. Ми працюємо по 100% передоплаті на банківську карту і висилаємо сукні по системі дропшіппінг в будь-яке зазначене Вами місце. У посилку не вкладатиметься чеки або матеріали, що мають місце до переманювання клієнтів. Ми не працюємо по накладному платежу в даному варіанті продажів.

  2. Ви приймаєте гроші від клієнта за товар, різницю залишаєте собі і висилаєте нам нашу суму грошей за товар, обумовлені або згідно прайсу.

  3. При бажанні відправити клієнту наш товар по накладеному платежу, безпосередньо від нас, це ми можемо зробити тільки з роздрібної системі - обумовлена знижка Вам (-20%) від роздрібної ціни.

  4. Повернення товару за наш рахунок мають місце лише з підстав: заводський брак, прийшов не повний комплекту наряду. Якщо не підійшов колір, розмір або фасон, то Ви маєте право протягом 14 днів з моменту отримання, поміняти виріб на будь-який інший, представлений на сайті. Якщо заводський брак або провина від виробника відсутня, повернення клієнтом оплачується самостійно.

  5. Для того що б придбати у нас вечірні сукні за системою дропшіппінг, потрібно надати діючий сайт, платформу або сторінку, на якій Ви розміщуєте наш товар.
Для просмотра оптовых цен
необходимо зарегистрироваться
или войти
Сделай заказ
в течение 3-х дней

после регистрации и получи
скидку на розничную покупку

10%
Регистрация/вход
Получить каталог

Спасибо за запрос каталога, каталог придет в течение 3 минут

закрыть