Летние 

В цiй категорii 11 товарiв
Рейтинг:
5
Оценок:
11
Showing 1 - 11 of 11 items

Хочете купити літні сукні для повних? Український бренд «Енігма» - ваш надійний вибір!

Літо - прекрасна пора для демонстрації шикарних нарядів з легкої і повітряної тканини. Багато жінок, які володіють великими розмірами, нехтують цією можливістю, стаючи заручницями несправедливою політики продавців жіночого одягу. Володарка пишних форм добре відомо, з якою кількістю труднощів доводиться стикатися в процесі пошуку якісної і красивого одягу, саме з цього, найдосвідченіші з них давно вважають за краще одягатися в інтернеті.

У цього методу багато плюсів: завжди можна підібрати річ за смаком, вибрати фасон і знайти потрібний розмір, але, у даного виду шопінгу є і зворотна сторона, пов'язана в першу чергу з необхідністю закупівель продукції дистриб'юторами. Купити якісні літні сукні великих розмірів вельми непросто, перешкодою в цій справі стають важливі фактори, що впливають на формування ринку жіночого одягу в нашій країні:

  • Висока ціна на продукцію провідних світових брендів;
  • Необхідність оплати послуг посередників і трансферних витрат;
  • Погана якість товару, якщо мова йде про азіатську продукції;
  • Розбіжність розмірних сіток.

Український одяг - гідна альтернатива брендової продукції

Якщо ви зайняті продажем жіночого одягу, всі зазначені вище проблеми будуть добре вам відомі. Де ж купити літні сукні великих розмірів, запитаєте ви ?! - відповідь проста, зверніть увагу на продукцію українського бренду модного жіночого одягу «Енігма». Даний бренд пропонує своїм клієнтам широкий вибір жіночого одягу на будь-який смак і фасон. Найважливіший пріоритет продукції «Енігма» - висока якість за доступною ціною!Для просмотра оптовых цен
необходимо зарегистрироваться
или войти
Сделай заказ
в течение 3-х дней

после регистрации и получи
скидку на розничную покупку

10%
Регистрация/вход
Получить каталог

Спасибо за запрос каталога, каталог придет в течение 3 минут

закрыть