Зарегистрируйтесь и получите доступ к ценам на сайте

Сделайте заказ в течение 3-х дней после регистрации и получите СКИДКУ 3%!

Топ і спідниця 

В этой категории 30 товаров
на страницу
Показано 1 - 12 из 30 товаров

Бажаєте наситити асортимент своєї крамниці незвичайними моделями суконь? В такому випадку вибирайте вечірні сукні топ і спідниця. Дозвольте докладніше розповісти про цей свіжий фасон.

СУКНЯ ТОП І СПІДНИЦЯ

Ідея розділити сукню на топ і спідницю прийшла з Сходу. Такий підхід до крою був обумовлений необхідністю виділити ділянку живота, при цьому приховавши відверті принади в ім'я створення еротичного підтексту. Не є таємницею, що такі сукні застосовують у своїй діяльності дівчата, які виконують танець живота, втім, це твердження вірне лише частково, так як в подібних випадках нижня частина костюма найчастіше представлена штанами.

ЮБКА І ТОП: СУЧАСНИЙ ПОГЛЯД

Сьогодні даний наряд зайняв почесне місце в гардеробі українських модниць. Варто відзначити, що його слід вибирати жінкам з витонченою фігурою, хто не страждає на повноту. Відкритий животик може бути, як спокусливою деталлю, так і свого роду закликом до романтичних пригод. Дуже важливо, вибираючи спідницю + топ, звертати увагу на відкриту ділянку. Чим вона більше, тим більше неофіційною стає сукня. Іншими словами, вибираючи спідницю + топ, не варто перебільшувати з оголеними ділянками, якщо не переслідуєте такі цілі, як флірт.

Топ і спідниця - опт, який необхідно вибирати з певної розважливістю. Зробіть невелику закупівлю, і подивіться, з яким інтересом покупці вашої крамниці стануть вивчати новий товар. Сміливі дівчата відразу ж захочуть приміряти роздільну сукню, скромні молоді особи будуть довго придивлятися, перед тим, як прийняти остаточне рішення.

Інтернет-магазин жіночого одягу Енігма: в авангарді української моди!Для просмотра цен необходимо зарегистрироваться или войти

Cделай заказ в течение 3-х дней после регистрации и получи скидку 3%!

Получить каталог

Спасибо за запрос каталога, каталог придет в течение 3 минут

закрыть